wtorek, 22 września 2015

(463) drugi dzień za nami

Poznań Pride Week, oczywiście propozycję filmową zaliczyłem . Dyskusję po seansie również. Niestety wszystko to mnie zdołowało. Pomyślałem o chłopcu na paradę, dokonałem wizualizacji dzięki tumblr.com i z przyjemnością przyjąłbym ;)
niestety będzie tak jak zwykle samotnie.

Kiedy ruszyłem dupę z kanapy przyznaję się miałem nie do końca czyste zamiary. Nie, nie chciałem poznać faceta do łóżka. Chciałem poznać kogoś z powerem z energią z inteligencją. Kogoś kto obudzi we mnie ducha rywalizacji, kto spowoduję, że będę chciał być lepszym i będę chciał pomóc obcemu człowiekowi bezinteresownie. Głupie ? Może jestem wariatem ?

Zeszło ze mnie powietrze, o dotarł smutny fakt "będziesz sam na nic innego nie masz szans". Wytrwam w w dobrych zawodach uczestniczę, bieg ukończę, ale wiary w drugiego człowieka nie zachowam. Niestety raczej to jest ostatni raz kiedy głowę chciało mi się podnieść.

6 komentarzy:

 1. Nie możesz stracić wiary w siebie, nie będziesz sam, znajdziesz swoją miłość :) Działaj dalej w tym co robisz, wytrwaj i bądź z siebie dumny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. (...)kto spowoduję, że będę chciał być lepszym i będę chciał pomóc obcemu człowiekowi bezinteresownie – nie spodziewałam sie w najmroczniejszych projekcjach, że coś takiego tutaj przeczytam. Pochylanie sie nad słabszym,w każdym wymiarze tej słabości,nie może być stymulowane czyjąś obecnością ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Atka nie zamierzałem rozczarować, przepraszam. Chodziło mi bardziej o możliwość rywalizacji z kimś realnym , a nie ze świętym . Znowu chyba mi nie wyszło o co mi chodzi

   Usuń
 3. Po za tym ile razy to trzeba pisać. Nawet w świecie heteryckim zmysłowiec do tego mięśniak to 1/100, biorąc po uwagę światek branżowy i nasze 10% to wyjdzie 1/1000. To im wcześniej zaprzestaniesz żyć marzeniami i mięśniaku do tego inteligentym tym lepiej. Mnie sie to, mimo oczywistego ciągnięcia do ludzi umysłowych, udało i teraz mięśniaki służą do kopulacji, mózgowce do rozmów na wyższym poziomie. I da się? Da się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adi , szczerze ja chyba pozwolę sobie potraktować Ciebie jak biuro matrymonialne. Znajdź mi gościa który udźwignie moją fizyczność, który nie musi być inteligentny tylko będzie miał w sobie kilka procent empatii i to udźwignie. .

   Usuń
  2. A Ty myślisz, że jestem jakimś facetem z okładki, coś jak Brat Pit... no jednak do cyca nie. Natomiast bazuje, co jak czystasz to wiesz, na biseksach. Przecież ze 100% branżowcem to wyjdzie tak raz na rok może mam jakiś seks. Reszta to ukryte mięsniaki cs-y, trochę biseksualne. Po za tym widzę Ciebie jako osobę stroniącą od kontaktów z nieznajomymi facetami, nie zagadującą do nich i wreszcie, nie podrywającą ich w jakikolwiek sposób. Tak to nawet biuro matrymonialne nie starczy, bo każdy podstawiony bedzie miał jakieś wady.

   Usuń