poniedziałek, 14 września 2015

(459) ręce opadają

na portalu queer.pl jest wywiad z prof. Ewą Łętowską.

i kiedy wypowiada słowa "ręce opadają" to ja jestem rozłożony na łopatki. Pani Profesor naprawdę w kilku zdaniach bez emocji bez jakiejkolwiek złośliwości rozmontowała na czynniki pierwsze absurd argumentacji, że dzisiejsza konstytucja jest przeciw związkom jednopłciowym. Nie potrafimy , nie umiemy , nie rozumiemy naszej Konstytucji. Przecież jest napisana po polsku , a nie po łacinie lub arabsku. 
Osobiście jestem wielbicielem art 30 
Art. 30. Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.  
Za złamanie tylko tego artykułu konstytucji RP, ilu posłów i senatorów powinno stracić immunitet , a w dalszej kolejności mandat poselski.  Czas najwyższy zacząć przestrzegać prawa i wymagać jego przestrzegania, od wszystkich którzy dostają wynagrodzenie z budżetu państwa. Przypominam, że Waszym pracodawcą jest naród i macie obowiązek szanować swojego pracodawcę.  

4 komentarze:

 1. Problem polega na tym, że ciemny naród nie zna ani jednego paragrafu konstytucji, a ta jest łamana każdego dnia. Przez kogo? Księży, polityków, dziennikarzy....

  OdpowiedzUsuń
 2. "Przypominam, że Waszym pracodawcą jest naród i macie obowiązek szanować swojego pracodawcę."
  A to taki żart, że mają się, czy chcesz, aby się tak zachowywali? No to udał Ci się, uśmiałem się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inaczej to rozumiemy ?
   Miałem na myśli, że ja jako pracodawca wymagam przestrzegania konstytucji, w której zapisano ochronę praw człowieka, czyli moją

   Usuń
 3. Nie wiem jak to chcesz "jako pracodawca" egzekwować, ale nadzieję mieć można.

  OdpowiedzUsuń