wtorek, 3 marca 2015

(395) wyleczyłem się z homo ?

pytanie jest przewrotne, ponieważ nie wierzę w takie historie. Zwyczajnie zajrzałem na listę magazynu out najbardziej pożądanych kawalerów roku 2015 i szczerze tylko numer 6 mnie kręci , reszta taka jakaś udziwniona , na maksa przekręcona. Nawet Ricki  tatusiek z odzysku na tym zdjęciu taki nie w moim typie. Może inne zdjęcia bardziej by mnie zachwyciły, a tak kapeć w gębie mi pozostał.
nr 6

2 komentarze:

  1. Nie, nie wyleczyłeś się. Najzwyczajniej w świecie kawalerowie roku 2015 nie są w Twoim guście. Przecież najlepsze ciacha zawsze są pomijane na rzecz ciach sławniejszych. wszystko przed Tobą:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Przy wszelkich takich wyborach jest polityka i kasa. Ktoś komuś coś zrobił, ktoś jest wdzięczny itp. Do tego dochodzi jury, przy wyborze którego też bez polityki się nie obywa, a przy wyborze facetów jury powinno być złożone z lesbijek, przy wyborze miss świata z gejów. Każdy inny juror ma sprawny narząd i mózg, a w nim działający popęd seksualny no chyba, że mu go ktoś wyłaczył, to ja tak też chcę. Reszta to już objaw powyższych zależności.

    OdpowiedzUsuń