niedziela, 11 stycznia 2015

nasze pospolite ruszenie

dziwna sprawa ta Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Daje radę od dwudziestu trzech lat pomagać Polakom bo Polacy chcą wspierać WOŚP, kupuje sprzęt do szpitali. Czy ktoś z Was widział szpital dziecięcy w Polsce? Jakby zabrać w niektórych z nich sprzęt zakupiony przez orkiestrę to zostałby budynek, łóżka, biurko pielęgniarek i stetoskop lekarza pod warunkiem, że sam go sobie kupił. 
Jestem bardzo zdegustowany atakami na Jurka Owsiaka, że niby żyje z pieniędzy zbieranych dzisiaj. Szczerze osoby powtarzające te słowa to są intelektualne karły. Nie znają prawa i to co mówią to jest oszczerstwo, które powinna z powództwa cywilnego zacząć ścigać jakaś bardzo droga kancelaria prawna w celach promocyjnych tym razem pro bono i żądać milionowego odszkodowania na rzecz WOŚP.
Z czego żyje Jurek Owsiak, ni cholery mnie to nie obchodzi. Insynuować jakieś dziwne transakcje pomiędzy Fundacją a Jurkiem Owsiakiem każdy może, ale udowodnić to jest nie możliwe. Bo zapewne jeśli były takie transakcje, to były uzasadnione i były ekonomicznie racjonalne. 

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w tą wielką akcję. Wdowom wrzucającym trzy grosze do skarbony. Wolontariuszom pracującym dzisiaj, chociaż mogli leżeć na kanapie. Artystom nakręcającym atmosferę. I przede wszystkim Jurkowi Owsiakowi, który w jeden dzień pokazuje, że jesteśmy lepsi niż siebie postrzegamy. Mam nadzieję, że Prezydent Rzeczypospolitej Polski z okazje dwudziestopięciolecia WOŚP zdąży odznaczyć Jurka Owsiak Orderem Orła Białego. Jurkowi Owsiakowi ten Order nie jest potrzebny , on jest potrzebny nam , że coś wspólnie zrobiliśmy dobrze i możemy być z tego dumni. 

1 komentarz:

  1. Trochę polaczkowosci - trzeba ponarzekac, ale przyjdzie co do czego to beda nam ratowac zycie respiratorami z WOSP'u.

    ehh hejterzy

    OdpowiedzUsuń