środa, 28 stycznia 2015

lepszy ?

jeśli kiedykolwiek czułem się od kogoś lepszy, to musiałem być mocno pijany i nie pamiętam tego,  za co przepraszam, nie za nie pamiętanie, tylko za to nieuzasadnione zadzieranie nosa.

Wczoraj było obchodzone wyzwolenie Auschwitz. Wiem ciężki temat. Zawsze piszę się ile zamordowano ludzi według kryterium narodowościowego. Zamordowano tam ludzi też z innych powodów niż bycie niewłaściwej narodowości. Aby oczyścić rasę panów ze niepożądanego genotypu, zamordowano niepełnosprawnych fizycznie i niepełnosprawnych psychicznie, zamordowano gejów. Gdybym, żył w tamtych złych czasach to nie ma bata przynajmniej z trzech powodów bym tam trafił, bo o tych mi wiadomo.

Tymczasem w rocznicę tego wydarzenia zamaskowani kretyni w moim Poznaniu pod zborem ŻYDOWSKIM , darli mordy o fałszowaniu historii i kilka jeszcze anty żydowskich haseł. Powariowali. Gdzie była policja , znowu zabarykadowana na komisariacie. Za co policjanci mają prawo do wcześniejszej emerytury.

Nigdy Polacy, czyli również ja, nie uwolnimy się od używania określenia "polskie obozy koncentracyjne", bo za cenę ciepłej wody w kranie staliśmy się intelektualnymi karłami. Staliśmy się obywatelskimi karłami. W Niemczech obowiązuje przestępstwo, które jest określone w prawie jako "kłamstwo Oświęcimskie" , a u nas nawet nie możemy utworzyć prawa przeciw "mowie nienawiści". 

Frustracja powstała z braku pracy z braku perspektyw nie jest usprawiedliwieniem dla siania nienawiści i używania przemocy wobec słabszych fizycznie. Banał ,ale cały czas aktualny

1 komentarz: