piątek, 20 czerwca 2014

aktoreczek miernego serialu powiedział trochę za dużo

to,że w Warszawie nie wypada być homofobem, chyba że jest się politykiem określonej formacji wydaje mi się oczywiste. Przecież to jest stolyca europejskiego kraju. Niestety tak nie jest i nie są winni temu prawdziwi warszawiacy bo Ci według mojej znajomej warszawianki mieszkającej w Poznaniu, albo wyemigrowali z Polski, albo polegli w Powstaniu Warszawskim. Przybyło pacholę do stolycy, załapało się do serialu i pomyślało, że mu wszystko wolno. Przecież jest gwiazdą. Niestety powiedziało o jedno zdanie za dużo , właściwie napisało w social network i zaczął się raban. Chłopiec urody przecudnej nie skojarzył jednego, że niektórym przypominać może popularnego brytyjskiego aktora hetero, którego największym sukcesem było zagranie homo właściwie to jest jego jedyna rola. Polski chłopiec powinien też ugryźć się w język bo wprawdzie nie wiem co kombinują scenarzyści, ale gra w serialu gdzie bohaterem jest gay, również bardzo ładny chłopiec. Co by było gdyby scenarzysta  napisał scenę , jak to rano budzi się kompletnie nagi, znaczy się przykryty kołderką tuląc się do tego chłopca nie pamiętając jak do tego doszło, TV lubi zaskakiwać.

nie lubię się pastwić nad pokonanym, zwłaszcza jeśli sam się pobił.
Wielka szkoda, że w tak młodym wieku strzelił sobie samobója, bo przecież pracuje w branży w której rządzi homo lobby wg słów Pani Szczepkowskiej.
Jaka szkoda, że nie poszedłem w sztukę tylko w jakieś marne cyferki oznaczające pieniądze, miałbym się do kogo przytulić ;)

3 komentarze:

  1. Zasłonę spuścić na człowieczka, a nie go popularyzować powtarzając, bym sugerował.

    OdpowiedzUsuń
  2. neandertalczyk! Zadupie z niego nie wyszło!

    OdpowiedzUsuń