czwartek, 24 grudnia 2015

493) So This Is Christmas

wszystkim , którzy jakimś dziwnym zrządzeniem losu odwiedzili to miejsce w blogosferze choć raz , składam najserdeczniejsze życzenia. 
Spędzenia tych wolnych dni , w taki sposób jak chcecie z ludźmi, których kochacie i szanujecie, na krześle, fotelu lub kanapie. Na siedząco lub leżąco, ale tak jak Wy chcecie, a nie jak wypada. Zajadając karpia, a może schab to Wy decydujecie. Popijając Colę, a może whisky. Tylko proszę nie męczcie się Świętami bo od tego są inne wydarzenia w Waszym w życie. 

Dla Was ode mnie, moja ulubiona świąteczna piosenka ;)

a gdyby ktoś miał inne gusta muzyczne, to tak dla rozluźnienia szukam Mikołaja, najlepiej gdyby wyglądał jak ten poniżej ;)


5 komentarzy:

 1. Daje lajka i dla piosenki, i dla Mikołaja! Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń. Może ten Mikołaj już gdzieś tam na Ciebie czeka! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Za chudy ten Mikołaj, wolę budowę normalną, choć przyznam, że tyłeczek ma apetyczny :P

  Wesołych Świąt Atlu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. sansenoi, za chudy, no do cyca, nie chiałbyś widzieć 826, ale za to same mięśnie. A w ogóle co znacz normalna budowa dziś?
  Tak, spędzamy je tak jak chcemy, bo zasadniczo jesteśmy sami, przynajmniej tera, później to już nie, przy symku kolejowym i flaszcze. Takie osobliwe święta, ale co zrobić. To jedyne 4h w roku kiedy inne składy mnie nie nachodzą i nie wymagają pracy rozrządowej i innych czynności.
  Nie, nie męczymy się świętami, my w ogóle mamy na to wyjeb*ne i jak nikt inny się tym nie przejmujemy. Tradycyjnie mamy zapro na flache do 971, dziś było zgłoszenie o zapotrzebowaniu, w stanie lekko wskazującym przekazaliśmy, że braliśmy do pod uwagę i jutro, w zależności od sytuacji techniczno-ruchowej damy znać kiedy się zjawimy.

  OdpowiedzUsuń