wtorek, 15 grudnia 2015

490) jaka magia świąt ?

w tym roku bardzo źle znoszę grudzień. Wprawdzie prezenty kupiłem, ale na samą myśl o wieczerzy wigilijnej szlag mnie trafia. Najchętniej wyjechałbym tam gdzie nie ma tego typu ściemy. Kilka lat temu rozmawiałem z z pewną Panią, która latała do Indii na ten okres bo jej zdaniem tam się nie obchodziło tych świąt, a jest ciepło i można mile spędzić ten okres. Chyba w następnym roku skorzystam.

Ostatnio nie chce mi się chodzić na siłownie i podziwiać męskie dupy. Nic mi się nie chce.
Wstaje na trzy razy, liche śniadanie, praca osiem godzin, obiad, piwo i idę spać no zajebiście nie ma co.
Czytam bez zrozumienia, oglądam bez zaciekawienia, słucham nie pamiętam czego.
Cel na święta, wyspać się. Zapewne do końca roku powstaną dwa posty, tylko tyle dam radę.

5 komentarzy:

 1. Ależ nie trzeba tak daleko uciekać, aby uwolnić się z kajdan sztuczności tego okresu. Wraz z przyjaciółmi po pasterce ładujemy tyłeczki do auta i zmykamy do Trójmiasta.( Wojtusiu nie grzmij teraz, proszę) Można i tak ... zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 2. To po co na nią leziesz. Mówisz:
  -pilnuję mieszkania, aby mi nie zrobili, i tyle w temacie.
  Wszystkim stosującym zapro to mówię i działa, bo jest nie do podważenia, podobnie jak sformułowanie rzecznika PLK dot. zamknięcia linii z Chabówki do Nowego Sącza: "W związku z groźbą naruszenia względów bezpieczeństwa, których bezwzględne przestrzeganie jest obowiązkiem zarządcy narodowej sieci kolejowej, czyli PKP Polskich Linii Kolejowych, eksploatowanie fragmentu linii musiało zostać wstrzymane."... na podst. powyższego można zamknąć każdą linię, bowiem zawsze istnieje groźba naruszenia i nikt tego nie podważy.

  OdpowiedzUsuń
 3. O, zajrzałam tu, bo mam podobne nastroje, ale ja dużo czytam i oglądam filmy i seriale:) Szkoda mi mimo wszystko czasu na bezczynność:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zatem dobrego snu na święta życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję , taki mam cel przespać święta

   Usuń