poniedziałek, 21 grudnia 2015

492) ułomna zresztą jak wiemy

TEGO POSTU TEŻ MIAŁO NIE BYĆ

pewien aktor tak wypowiedział się o polskiej Konstytucji, według niego jest UŁOMNA. Czyli jaka ? Niedoskonała ? Gorsza ?

I co ja z tym mogę zrobić ? Co on może zrobić ? Nie przestrzegać, olać, nie szanować?

Polityka każdego z nas dopada, dotyczy. To nie polityką się brzydzę, tylko Politykami. Nie szanują ludzi, którzy ich wybrali w ramach obowiązujących zasad i postanawiają zmienić te zasady. Skoro zmieniają zasady powinni poddać się jeszcze raz woli narodu i potwierdzić swój wybór według nowych zasad.

Dlaczego do cholery ja wszystko pamiętam czego się uczyłem, czego mnie nauczono, a może zmanipulowano.

Nie ma idealnego człowieka. Pod względem fizycznym jak i intelektualnym. Każdy z nas jest błędem ewolucji. Nasze człowieczeństwo tworzy błąd. Nie jesteśmy wstanie stworzyć idealnego świata, nie ma na to wzoru i nie będzie. Możemy poszukiwać, ale to będzie proces ciągły, możemy zmierzać ku doskonałości, ale nie wolno ulec nam złudzeniu że dotarliśmy do celu. Jeśli ktoś jest przekonany, że jego rozwiązania są najlepsze, to albo jest szaleńcem, albo jest Bogiem. Co oznacza, że nastał armagedon.

Kto zgadnie nazwisko aktora , któremu odbiła sodówka , wygrywa uścisk na misia . Niestety internetowy ;). Ostatnio kilka osób, które lubię podziwiam. Tak się ze mną witają i chyba cwane bestie stwierdziły, że wygląda to najlepiej dla postronnych obserwatorów.


2 komentarze:

  1. Czarujący ...to on nigdy nie był, a sodówką karmiony juz niemalże lat osiemnaście.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny fragment wywiadu!!! Wystrzałowa babka! Kultura i klasa same w sobie:) Pawłowicz nie się do niej:) Brawo!

    OdpowiedzUsuń