poniedziałek, 16 listopada 2015

481) milczenie jest złotem

kilka dni odseparowania, bez TV, bez sprawdzania co chwila Face i kiedy wracasz spada to na ciebie jak grom z jasnego nieba. Dziękuję opatrzności za to, że byłem od piątku w dzikiej głuszy, gdzie swoją decyzją nie sprawdzałem wiadomości co chwilę i dziś mogę napisać tylko "wiem , że nic nie wiem".
Tylko przez moment oglądałem wiadomości, a teraz z nich zrezygnowałem. Nie wiem kto i dlaczego chce mnie zmanipulować. Polscy dziennikarze nie są ostatnio wiarygodni, coraz mniej w nich profesjonalizmu, coraz więcej pracy byle jakiej pod publiczkę.  Polski wywiad , nie jestem wielbicielem spiskowych teorii, ale jakoś mi to śmierdzi. Polskie media ? Cały wydarzenie jest bardzo na rękę politykom z Polski z wygranej koalicji.

Dlatego pozwólcie, że złoże moje najszczersze wyrazy współczucia wszystkim rodzinom, przyjaciołom ofiar ataku w Paryżu, tylko tyle.

1 komentarz:

  1. A na stacji macierzystej trwamy w nieoglądaniu i słuchaniu ich. Zasadniczo nie wiem, kto, co, po co itd. Nie wiem jak pracują (chodzi o rzetelność dziennikarską) kogo obsmarowują, na czyje zlecenie? Dlatego, aby nie spadło na nas jak grom z jasnego nieba, nadal ich nie włączamy, a życie i tak płynie dalej, tylko może mniej niepotrzebnych dodatkowych przemyśleń.

    OdpowiedzUsuń