czwartek, 1 grudnia 2016

526) nigdy nie byłem poradnikiem

piszę to lekko wqrwiony . Na kolegów/koleżanki blogerów/blogerki, którzy reklamują swoje wpisy psychologiczne na wszelkich portalach społecznościowych , w stylu "ciocia dobra rada". Przepraszam skończyliście studia z socjologi lub psychologii i już wszystko wiecie. Szczerze nic nie wiecie, a na dodatek współczesna szkoła nie nauczyła Was pokory, skoro pozwoliła Wam mieć w głębokim poważaniu ocenę nauczyciela, bo wysyłaliście matki do skorygowania oceny. Potraficie napisać poradnik na wszystko w dziesięciu punktach na wszystko. Naprawdę proszę więcej pokory. Jak ja bym teraz chętnie zaklął we wpisie łaciną podwórkową.

Mógłbym prowadzić wpisy z porażek decyzji ekonomicznych, a jednak tego nie robię, bo ekonomia nie daje rozwiązań jak być bogatym po za jedną OSZCZĘDZAJ, QRWA MUSISZ OSZCZĘDZAĆ  zapomni o tym late z pierdolonym mleczkiem sojowym przeżyjesz bez niego, Twoja matka piła mleko krowie i żyje.

Sparowani nigdy nie zrozumieją singli. Kolesie, którzy żyją tylko dla kolejnej kopulacji nie ważne z jaką płcią , nigdy nie zrozumieją według nich tych ciamajd co płaczą  do poduszki bo muszą samotnie zasypiać.

Nie oczekuję, nie wymagam żebyś zrozumiał co oznacza urodzić się z widoczną niepełnosprawnością . Przestań pierdolić mi głupoty, że to rozumiesz jeśli w wieku dziesięciu lat nie miałeś takiego kolegę lub koleżankę z którą szedłeś/aś jak w dym i wolałeś jego/jej towarzystwo niż innych rówieśników z klasy.

Kolejnym etapem w życiu odczuwać pociąg seksualny do , no właśnie do kogo ?

I to jest ten moment kiedy, żałuję  że nie kontynuujemy tradycji starożytnych Greków, a może Spartan wobec niepełnosprawnych od urodzenia. Oszukujemy się, że moja obecność Was wzbogaca, że  czegoś Was uczę lub , że pomagam Wam coś odkryć. Niestety przepraszam ale niczego Was nie nauczę , w niczym Wam nie pomogę jeśli sami tego nie będziecie pragnąć.

I nastał pierwszy grudzień.

6 komentarzy:

 1. Ależ niepospolicie pierdolisz ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli mądrze, czy głupio

   Usuń
  2. Zapewne na przekór oczekiwaniom :(

   Usuń
 2. Ale o co w ogóle chodzi?? Co Cię tak sprowokowało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trudno się domyśleć ? Kolejny bajkopisarz, co kończy blokując

   Usuń
  2. Atlu, to nie jest powód do bycia wzburzonym. Ten ktoś traktuje w taki sposób wszystkich, nie tylko Ciebie. Nie warto szkodzić sobie samemu.

   Usuń