czwartek, 25 czerwca 2015

(432) Oda do młodości

cytat A. Mickewicz "Oda do młodości":
"...
Młodości ! Dodaj mi skrzydła !
Niech nad martwym wzlecę światem
W rajską dziedzinę ułudy:
.."

miałem dzisiaj spotkanie biznesowe, ente z rzędu, dorabianie po etacie, nudy na pudy. Tłumaczenie , że kwadrat jest czworobokiem. Naprawdę czasami jestem zły, że mi coś łatwo przychodzi. Mój zawód przypomina mi, że większość z nas ma prawo jazdy, ale to nie oznacza, że powinniśmy wyjeżdżać samochodem do miasta. Zarozumialstwo przeze mnie przemawia? Z perspektywy Polski jak cholera, z perspektywy anglosaskiej "przynajmniej wie, co wie".

I nie byłoby warto wspominać o tym spotkaniu, gdyby mój rozmówca w pewnym momencie nie przedstawił swoich wnuków, którzy przyszli po szkole z mamą do dziadka. Piętnaście i Osiemnaście lat. Tego młodszego zauważyłem, na zasadzie no jest, ale ten wczesno dorosły z dowodem osobistym, musiał mi go podesłać sam diabeł. Dobrze, że funkcja czytania w myślach jest tylko w komiksach bo matka i dziadek gdyby je usłyszeli mogli by mnie zabić na miejscu, sam koleś to już nie do końca jestem pewien jakby zareagował. Pomarzę jeszcze chwilę sobie.

Jeśli chodzi o karnację i włosy to taki sobie szary poznaniak , trochę krwi germańskiej w nim też było. Natomiast jeśli chodzi o gabaryty to ja nie wiem gdzie to wyrosło 18/208/110 w stylu z ogłoszenia na ścianie, niestety tego czwartego parametru mi nie ujawniono. Dodatkowo bardzo grzeczny, bardzo miły i taki jakiś bardzo sprężysty no, ale w końcu sportowiec. Naprawdę było na co popatrzeć i był realny prawdziwy, a nie poprawiony photoshopem.

Szkoda, że nie ma snów na zamówienie. Na koniec obrazek nie tak idealny ;)

7 komentarzy:

 1. 208? O matulu, toż przecież twarz na takiej wysokości ledwie widać. :-o
  A chłopię ze zdjęcia bardzo atrakcyjne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam język cięty, a jedyne co wydukałem " czuję się jaki w kingsize"

   Usuń
 2. Ale że 110kg. Trochę dużo do cyca, no ale wolę chudych, jednak umięśnionych. 826 ma przy 195/jakieś 80. Ale z ciekawości jak będzie to się go spytam. Też sportowiec, bramkarz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wg Pana Dziadka wnuk ma 110 kg , ja go nie ważyłem, ale uwierz mi zrobiłbym to z największą przyjemnością zwłaszcza gdybyśmy musielibyśmy zbić wagę ;)

   Usuń
  2. Dowiedziałem się, 826 ma przy wzrości j/w 76kg. Nie musi się odchudzać, wygląda rewelacyjnie. Natomiast rozumiem Cię, pewnie sam również chciałbym go zważyć jak bokserów do walki w samych slipach.

   Usuń