czwartek, 3 kwietnia 2014

ekspert w byciu singlem

z zaskoczeniem przyjąłem informację z blogera, że moje wpisy są popularne tylko wtedy kiedy nawiązuję do bycia singlem i to najlepiej w tytule. Po odwiedzinach zaczynam się obawiać, że zostanę w tym temacie guru .  Szczerze nie do końca rozpoznałem moment kiedy skazałem się na bycie singlem, a może starym kawalerem. Nie jestem przekonany czy to jest moja decyzja czy decyzja społeczeństwa, że będę sam. Czy ja jestem towarem wybrakowanym na rynku matrymonialnym, czy rynek matrymonialny szuka ideału ? Możemy ciekawie rozmawiać przy kolejnym kieliszku wina, a i tak nie znajdziemy racjonalnej satysfakcjonującej obie strony odpowiedzi.
Podobno mam łatwą umiejętność nawiązywania kontaktów, co z tego jeśli są one bardzo powierzchowne. Nie będę ukrywał zazdroszczę tym wszystkim sparowanym zwłaszcza gejom, mieliście cholerne szczęście, że znaleźliście swoją drugą połówkę.

Z wielkim smutkiem zawiadamiam, że koleś z mojej firmy ten inteligentny, a nie do końca fizycznie atrakcyjny jest hetero "i nie znalazł dziewczyny, która strawi jego złośliwy charakterek"
dziękuję za udostępnienie fajnego zdjęcia serwisowi tumblr.com

5 komentarzy:

 1. Ej Atlu, nie chce Ci mieszać w głowie ale Twój kolega z pracy stosuje tradycyjny tekst każdego geja, który nie chce się ujawniać w pracy ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HDA ma rację! Sam chyba kiedyś czymś w tym stylu zarzucałem. :-))
   Natomiast nie zgadzam się co do mieszania Atlu w głowie - to przecież mogłoby być całkiem niezłą zabawą. ;-P

   Usuń
  2. Czytając notkę, miałem dokładnie taką samą opinię jak Chłopcy powyżej! Także Atlu, może warto jeszcze pozostać w temacie :)

   Usuń
 2. 1. To jesteś singlem, czy starym kawalerem? Bo nie rozumiem...
  2. Dlaczego obwiniasz społeczeństwo o swoją samotność? Nie rozumiem!
  3. Nie wiem czemu dyskryminujesz osoby "nieatrakcyjne fizycznie", przy tym szukasz ideału, który przecież nie istnieje.
  Z pozdrowieniami. L.K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam - "nie istnieje"! Ukrywa się tylko, ale lada moment przecie się zjawi! ;-))

   Usuń